2020-2021 ALL DISTRICT
FALL SOCCER
DIVISION I
DISTRICT 3
FIRST TEAM
Rank Player                     Class                     School
OFFENSE
1 Mason Knowles SR Lutheran High School-San Antonio
2 Andres Noe De la Garza SR Keystone School-San Antonio
3 Marshall Aron Kippenberger SR Keystone School-San Antonio
4 Theo Olson JR Austin Waldorf School-Austin
MIDFIELD
1 Korbyn Raesch JR Lutheran High School-San Antonio
2 Brady Wunderlich SO Lutheran High School-San Antonio
3 Liam McGinn SR Austin Waldorf School-Austin
4 Max Thomas Vilagi SR Keystone School-San Antonio
DEFENSE
1 Aidan Argelio Coleman SR Keystone School-San Antonio
2 Dristin Riebel SR Lutheran High School-San Antonio
3 Andrew Williamson SR Austin Waldorf School-Austin
4 Hashim Wasif Latif SR Keystone School-San Antonio
KEEPER
1 Taelor Wilson SO Lutheran High School-San Antonio
2 Connor Hawkins JR Austin Waldorf School-Austin
SECOND TEAM
Rank Player                     Class                     School
OFFENSE
1 Kayvon Shahparast SR Lutheran High School-San Antonio
2 Owen Key SR Austin Waldorf School-Austin
3 Joshua G. Povolish SR First Baptist Academy-Universal City
4 James A. Rios JR First Baptist Academy-Universal City
MIDFIELD
1 Noah Gonzalez SR Lutheran High School-San Antonio
2 Gabriel Tejada SR Austin Waldorf School-Austin
3 Nicolas Sandoval JR Keystone School-San Antonio
4 Jaylen I. Williams SO First Baptist Academy-Universal City
DEFENSE
1 Joshua Stamness JR Lutheran High School-San Antonio
2 James Jewell JR Lutheran High School-San Antonio
3 Avril Davidson JR Keystone School-San Antonio
4 Finnegan Key FR Austin Waldorf School-Austin
KEEPER
1 Sophie Hayes Skop JR Keystone School-San Antonio
2 Joshua D. Dotzler JR First Baptist Academy-Universal City
HONORABLE MENTION
Rank Player                     Class                     School
OFFENSE
1 Lane Nolan JR Lutheran High School-San Antonio
2 Saaraim Nunez SO Keystone School-San Antonio
3 Declan Harrison SR Austin Waldorf School-Austin
4 Aaron Huth JR First Baptist Academy-Universal City
MIDFIELD
1 Sebastian Tejada FR Austin Waldorf School-Austin
2 Mia Guzman JR Lutheran High School-San Antonio
3 Aruj Khater SO Keystone School-San Antonio
4 Matyius Sky D Roberson FR First Baptist Academy-Universal City
DEFENSE
1 Rahmi ‘Baran’ Seymen JR Austin Waldorf School-Austin
2 Austin Gray JR First Baptist Academy-Universal City
3 Anneliese Sarai Coleman SO Keystone School-San Antonio
4 Seth Wenthe SO Lutheran High School-San Antonio
KEEPER
1
2